Wraz z aktualizacją strony o lookbook i produkty z kolekcji Fall / Winter 2018 z dropu pierwszego wprowadziliśmy w życie kilka nowych funkcjonalności mających na celu usprawnić korzystanie z Naszego sklepu internetowego. Poniżej znajduje się pełna lista zmian wraz z krótkim opisem każdej z nich.

Aktualizacja do RODO.

Jedna z największych zmian dotyczyła skonfigurowania całego sklepu pod rozporządzenie o ochronie danych osobowych tzw. RODO. Zaktualizowaliśmy regulamin i politykę prywatności. Podczas zakładania konta i dokonywania zakupów użytkownik musi wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych co jest niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia. Zgody są zbierane także podczas korzystania z formularzów kontaktowych. Użytkownik ma pełen dostęp do swoich danych z poziomu zakładki moje konto. Może on poprosić o całkowite usunięcie konta, pobrać przechowywane dane, wypisać się z newslettera itd. Zmiana ta była pracochłonna, ale mamy nadzieje, że każdy użytkownik będzie miał świadomość i pewność, że jego dane są zabezpieczone i przechowywane z należytą starannością.

Aktualizacja certyfikatu SSL i serwera.

Aby zapewnić maksymalny poziom zabezpieczeń zaktualizowaliśmy certyfikat i zabezpieczenia serwera do najnowszych standardów oferowanch w Naszym kraju. Dzięki tej aktualizacji nie tylko wasze dane będą jeszcze bardziej chronione, ale działanie i szybkość strony powinna ulec zauważalnej poprawie.

Czat z konsultantem.

Brzmi to poważnie, ale tak naprawdę to zwykły czat z właścicielem marki. Jeśli na szybko wpadnie Ci do głowy jakieś pytanie lub będziesz chciał/a się czegoś dowiedzieć to od teraz będziesz mógł/mogła to zrobić nie wychodząc ze Naszego sklepu. Jest to bardzo wygodna i szybka forma kontaktu. Wskaźnik odpowiedzi wynosi 100%, a czas w jakim odpowiemy na wiadomość jest zazwyczaj krótszy niż 3 min. Masz jakieś pytania? Pisz śmiało.

Powiadomienie o dostępności produktu.

Kolejna ciekawa funkcjonalność to wprowadzenie systemu powiadomień o dostępności produktu, który wcześniej został wyprzedany. Teraz w przypadku wyprzedanego produktu można poprosić o powiadomienie, gdy produkt ponownie pojawi się w sprzedaży. Wystarczy na stronie wyprzedanego produktu kliknąć na swój rozmiar oraz w formularzu poniżej podać adres E-Mail, na który ma zostać wysłane powiadomienie. Wybranie odpowiedniego rozmiaru jest konieczne w celu otrzymania notyfikacji.

Paczkomaty – wkrótce.

Planujemy wprowadzić do Naszej oferty wysyłki za pomocą Paczkomatów. Sami bardzo często z nich korzystamy i uznaliśmy, że fajnie byłoby wprowadzić je także do sklepu Peerless. Wydaje Nam się, że ta aktualizacja może zadowolić bardzo wiele osób. Dajcie znać w komentarzach czy korzystanie z Paczkomatów i czy chętnie byście przyjęli aktualizację Naszego sklepu o taką dodatkową funkcjonalność.

Cały czas będziemy udoskonalać Nasz sklep i wprowadzać nowe funkcje.
Jeśli zauważysz, że coś nie działa tak jak powinno to jak najszybciej Nas o tym poinformuj.
Skorzystaj z Naszego czatu lub napisz wiadomość na contact@peerless.com.pl